  • MCRNLB08G0820B0E
MCRNLB08G0820B0E
advertisement
Manufacturer No:
MCRNLB08G0820B0E
HK JDW NO:
3958-MCRNLB08G0820B0E
Step5Bar-code shipping tag
MCRNLB08G0820B0E
  • Number of Pins
    8
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    82Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    100V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Number of Elements
    4
  • Width
    5.08mm