  • MCRSD15360F183000RR
MCRSD15360F183000RR
advertisement
Manufacturer No:
MCRSD15360F183000RR
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-MCRSD15360F183000RR
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCRSD15360F183000RR
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    2
  • Published
    2014
  • Frequency
    15.36MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%