  • MDM-51SH011B
MDM-51SH011B
advertisement
Manufacturer No:
MDM-51SH011B
HK JDW NO:
410-MDM-51SH011B
Package:
Datasheet:
MDM-51SH011B
Description:
Cable Assembly RG178/U 0.914m 26AWG 51 POS Micro D-Sub SKT Crimp
Step5Bar-code shipping tag
MDM-51SH011B
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Contact Plating
    Gold
  • Number of Pins
    Crimp
  • ECCN Code
    EAR99
  • Gender
    Female
  • HTS Code
  • Contact Style
    Socket
  • Max Current Rating
    3A
  • Cable Length
    914mm
  • Wire/Cable Gauge
    26 AWG