  • ME3220-123KLC
ME3220-123KLC
advertisement
Manufacturer No:
ME3220-123KLC
HK JDW NO:
3194-ME3220-123KLC
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 1127
Step5Bar-code shipping tag
ME3220-123KLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Construction
    Unshielded
  • Inductance
    12 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    840mA
  • Frequency - Self Resonant
    32.5MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    470mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    12 µH
  • Height
    2.4mm
  • Length
    3.5mm
  • Width
    2.7mm