  • MF1/2CC6810F
MF1/2CC6810F
advertisement
Manufacturer No:
MF1/2CC6810F
HK JDW NO:
430-MF1/2CC6810F
Package:
Metal
Datasheet:
Description:
Through Hole 681Ohm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MF1/2CC6810F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    681Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film
  • Voltage - Rated
    700V
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Pitch
    30mm
  • Lead Diameter
    600 μm
  • Length
    9.5mm