  • MG750-680K-1%
MG750-680K-1%
advertisement
Manufacturer No:
MG750-680K-1%
HK JDW NO:
149-MG750-680K-1%
Package:
Datasheet:
Description:
Through Hole 680kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MG750-680K-1%
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    80 ppm/°C
  • Resistance
    680kOhm
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -15°C
  • Voltage - Rated
    10kV
  • Power Rating
    5W
  • Lead Pitch
    1.02mm
  • Length
    53.98mm