  • MK24-5-RMMCX
MK24-5-RMMCX
advertisement
Manufacturer No:
MK24-5-RMMCX
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-MK24-5-RMMCX
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MK24-5-RMMCX
  • Type
    Parameter
    Select All
  • VSWR
    1.5
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz