  • MLF1608A1R5MTD25
MLF1608A1R5MTD25
advertisement
Manufacturer No:
MLF1608A1R5MTD25
HK JDW NO:
769-MLF1608A1R5MTD25
Datasheet:
MLF1608A1R5MTD25
Description:
Quantity:
In Stock : 3825
Step5Bar-code shipping tag
MLF1608A1R5MTD25
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    50mA
  • Inductance
    1.5μH
  • Test Frequency
    10MHz
  • DC Resistance (DCR)
    700mOhm Max
  • Max DC Current
    50mA
  • Frequency - Self Resonant
    100MHz
  • Q @ Freq
    35 @ 10MHz
  • Height Seated (Max)
    0.037 0.95mm