  • MLF1608A3R9JTD25
MLF1608A3R9JTD25
advertisement
Manufacturer No:
MLF1608A3R9JTD25
HK JDW NO:
769-MLF1608A3R9JTD25
Datasheet:
MLF1608A3R9JTD25
Description:
Quantity:
In Stock : 3865
Step5Bar-code shipping tag
MLF1608A3R9JTD25
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2000
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Shielding
    YES
  • Current Rating
    30mA
  • Inductance
    3.9μH
  • Test Frequency
    10MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.45Ohm Max
  • Max DC Current
    100mA
  • Frequency - Self Resonant
    60MHz
  • Q @ Freq
    35 @ 10MHz
  • Q Factor
    15
  • Height Seated (Max)
    0.037 0.95mm