  • MLG0402P7N5HT000
MLG0402P7N5HT000
advertisement
Manufacturer No:
MLG0402P7N5HT000
HK JDW NO:
769-MLG0402P7N5HT000
Datasheet:
MLG0402P7N5HT000
Step5Bar-code shipping tag
MLG0402P7N5HT000
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    MLG-P
  • Size / Dimension
    0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm
  • Tolerance
    ±3%
  • Current Rating
    140mA
  • Inductance
    7.5nH
  • Test Frequency
    500MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.7Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    4.2GHz
  • Q @ Freq
    8 @ 500MHz
  • Inductance Frequency - Test
    500MHz
  • Height Seated (Max)
    0.009 0.22mm