  • MLG1005SR20HTD25
MLG1005SR20HTD25
advertisement
Manufacturer No:
MLG1005SR20HTD25
HK JDW NO:
769-MLG1005SR20HTD25
Datasheet:
MLG1005SR20HTD25
Step5Bar-code shipping tag
MLG1005SR20HTD25
  • Tolerance
    ±3%
    Multilayer
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
  • Shielding
    NO
  • Construction
    Rectangular
  • Current Rating
    100mA
  • Inductance
    200nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    4.2Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    420MHz
    8
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Rated Current-Max
    0.1A
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm