  • MLK1005S6N2S
MLK1005S6N2S
advertisement
Manufacturer No:
MLK1005S6N2S
HK JDW NO:
769-MLK1005S6N2S
Step5Bar-code shipping tag
MLK1005S6N2S
  • Package / Case
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    Ceramic
  • Tolerance
    4.8387%
  • Resistance
    6.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
    1
  • Construction
    Rectangular
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    6.2 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Max DC Current
    400mA
  • Frequency - Self Resonant
    6.5GHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    7
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    350mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.0062 µH
  • Height
    500μm
  • Length
    1mm