  • MMF204DRE732R
MMF204DRE732R
advertisement
Manufacturer No:
MMF204DRE732R
HK JDW NO:
898-MMF204DRE732R
Datasheet:
MMF204DRE732R
Description:
MMF Series, Metal Film, 732Ohm, 0.4W 2/5W, ±0.5%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
MMF204DRE732R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.138L 1.40mmx3.50mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    732Ohm
  • Power (Watts)
    0.4W 2/5W