  • MMKP393J2J1001
MMKP393J2J1001
advertisement
Manufacturer No:
MMKP393J2J1001
Manufacturer:
KYET
HK JDW NO:
16096-MMKP393J2J1001
Package:
Datasheet:
Description:
39nF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS