  • MMZ0603D121ET000
MMZ0603D121ET000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ0603D121ET000
HK JDW NO:
769-MMZ0603D121ET000
Datasheet:
MMZ0603D121ET000
Description:
Ferrite Beads 0201 120ohms 250mA HiSpd Signal Line
Step5Bar-code shipping tag
MMZ0603D121ET000
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2014
  • Series
    MMZ-E
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2.4Ohm
  • Current Rating (Max)
    125mA
  • Impedance @ Frequency
    120Ohm @ 100MHz
  • Height
    330.2μm
  • Length
    0.6mm
  • Width
    0.3mm