  • MMZ0603S102ET
MMZ0603S102ET
advertisement
Manufacturer No:
MMZ0603S102ET
HK JDW NO:
769-MMZ0603S102ET
Datasheet:
MMZ0603S102ET
Description:
Ferrite Beads 1Kohm 1.25ohm 200mA Tol=+/-25%
Step5Bar-code shipping tag
MMZ0603S102ET
    0201 (0603 Metric)
  • Weight
    170.097139μg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2015
  • Series
    MMZ
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    25%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Case Code (Imperial)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    1kOhm
  • Max DC Current
    200mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.25Ohm
  • Impedance @ Frequency
    1kOhm @ 100MHz