  • MOS2C331J
MOS2C331J
advertisement
Manufacturer No:
MOS2C331J
HK JDW NO:
430-MOS2C331J
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
Metal Film, 330Ohm, 5%,
Quantity:
In Stock : 6625
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MOS2C331J
  • Package / Case
    Axial
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    330Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Voltage - Rated
    350V
  • Power Rating
    2W