  • MOVGT07V230K
MOVGT07V230K
advertisement
Manufacturer No:
MOVGT07V230K
HK JDW NO:
232-MOVGT07V230K
Package:
Disc 7mm
Datasheet:
Description:
MOV & GDT HYBRID 230V 7MM 1750A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MOVGT07V230K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Disc 7mm
  • Supplier Device Package
    Disc 7mm