  • MOVGT20V250K
MOVGT20V250K
advertisement
Manufacturer No:
MOVGT20V250K
HK JDW NO:
232-MOVGT20V250K
Package:
Disc 20mm
Datasheet:
Description:
MOV & GDT HYBRID 250V 20MM 10KA
Step5Bar-code shipping tag
MOVGT20V250K
  • Package / Case
    Disc 20mm
  • Supplier Device Package
    Disc 20mm