  • MPC335K800D01
MPC335K800D01
advertisement
Manufacturer No:
MPC335K800D01
Manufacturer:
Jimson
HK JDW NO:
16121-MPC335K800D01
Package:
Datasheet:
Description:
3.3uF -40℃~+85℃ ±10% 800V Radial Leaded,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS