  • MPC8-2WD12V
MPC8-2WD12V
advertisement
Manufacturer No:
MPC8-2WD12V
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-MPC8-2WD12V
Package:
Datasheet:
Description:
PNL MNT 12V WHITE 5MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MPC8-2WD12V
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Published
    2014
  • Series
    MPC8-2
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Quick Connect
  • HTS Code
  • Ingress Protection
    IP54
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.31 (7.87mm)
  • Voltage
    12V