  • MPI-400-40
MPI-400-40
advertisement
Manufacturer No:
MPI-400-40
HK JDW NO:
728-MPI-400-40
Package:
Datasheet:
MPI-400-40
Step5Bar-code shipping tag
MPI-400-40
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Size / Dimension
    104.80mm Lx128.10mm W
  • Max Power Dissipation
    400W
  • Physical Dimension
    104.8mm X 122mm X 101.6mm
  • Max Output Current
    10A
  • Current - Output (Max)
    Parallel 20A Series 10A
  • Output Voltage 1
    20V
  • Voltage - Primary
    100V 115V 200V 215V 230V
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 20V Series 40V
  • Output Voltage 2
    20V
  • Height
    98.2mm
  • Height Seated (Max)
    98.20mm
  • Length
    104.8mm
  • Width
    122mm