  • MPI-900-40
MPI-900-40
advertisement
Manufacturer No:
MPI-900-40
HK JDW NO:
728-MPI-900-40
Package:
Datasheet:
MPI-900-40
Step5Bar-code shipping tag
MPI-900-40
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Size / Dimension
    133.30mm Lx139.70mm W
  • Max Power Dissipation
    900W
  • Max Output Current
    22.5A
  • Current - Output (Max)
    Parallel 45A Series 22.5A
  • Voltage - Primary
    100V 115V 200V 215V 230V
  • Voltage - Secondary (Full Load)
    Parallel 20V Series 40V
  • Height
    118mm
  • Height Seated (Max)
    117.80mm
  • Length
    133.3mm
  • Width
    139.7mm