  • MPI001/TE/WH/12
MPI001/TE/WH/12
advertisement
Manufacturer No:
MPI001/TE/WH/12
HK JDW NO:
135-MPI001/TE/WH/12
Package:
Datasheet:
MPI001/TE/WH/12
Step5Bar-code shipping tag
MPI001/TE/WH/12
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Mounting Type
    Panel Mount, Front
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C
  • Voltage - Rated DC
    24V
  • Current Rating (Amps)
    50mA DC
  • Current Rating
    50mA
  • Termination Style
    Screw Terminal
  • Panel Cutout Dimensions
    Circular - 19.20mm Dia
  • Illumination Voltage (Nominal)
    12VDC