  • MPLAD18KP22CAE3
MPLAD18KP22CAE3
advertisement
Manufacturer No:
MPLAD18KP22CAE3
HK JDW NO:
523-MPLAD18KP22CAE3
Package:
Nonstandard SMD
Datasheet:
MPLAD18KP22CAE3
Step5Bar-code shipping tag
MPLAD18KP22CAE3
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    Military, MIL-PRF-19500
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Voltage - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Power - Peak Pulse
    18000W 18kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    508A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    35.5V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    22V