  • MRA-12250R0FE07
MRA-12250R0FE07
advertisement
Manufacturer No:
MRA-12250R0FE07
HK JDW NO:
866-MRA-12250R0FE07
Datasheet:
MRA-12250R0FE07
Description:
Through Hole 250Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
MRA-12250R0FE07
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    250Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    32.51mm