  • MS403-B48AC-CB-BP
MS403-B48AC-CB-BP
advertisement
Manufacturer No:
MS403-B48AC-CB-BP
HK JDW NO:
894-MS403-B48AC-CB-BP
Package:
Datasheet:
MS403-B48AC-CB-BP
Description:
LED LAMP T-3 1/4 SCREW 48V MINI
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MS403-B48AC-CB-BP
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Surface Mount
    NO
  • Mounting Feature
    PANEL MOUNT
  • Shape
    ROUND
  • Part Status
    Active
  • Number of Terminations
    1
  • Color
    BLUE
  • Packing Method
    BULK
  • Number of Functions
    1
  • Configuration
    SINGLE
  • Optoelectronic Device Type
    SINGLE COLOR LED
  • Size
    10.7mm
  • Luminous Intensity
    700.0 mcd
  • Forward Current-Max
    0.01A
  • Overall Height
    28.4mm