  • MS403-B60AC-CB
MS403-B60AC-CB
advertisement
Manufacturer No:
MS403-B60AC-CB
HK JDW NO:
894-MS403-B60AC-CB
Package:
Datasheet:
MS403-B60AC-CB
Description:
LED LAMP T-3 1/4 SCREW 60V MINI
Step5Bar-code shipping tag
MS403-B60AC-CB
  • Color
    BLUE
  • Size
    10.7mm
  • Luminous Intensity
    700.0 mcd
  • Forward Current-Max
    0.008A
  • Overall Height
    28.4mm