  • MS403-R28-CR-BP
MS403-R28-CR-BP
advertisement
Manufacturer No:
MS403-R28-CR-BP
HK JDW NO:
894-MS403-R28-CR-BP
Package:
Datasheet:
MS403-R28-CR-BP
Description:
LED LAMP T-3 1/4 SCREW 28V MINI
Step5Bar-code shipping tag
MS403-R28-CR-BP
  • Color
    RED
  • Size
    10.7mm
  • Luminous Intensity
    2180.0 mcd
  • Forward Current-Max
    0.018A
  • Overall Height
    28.4mm