  • MS4800A-14-1080-10X-10R
MS4800A-14-1080-10X-10R
advertisement
Manufacturer No:
MS4800A-14-1080-10X-10R
HK JDW NO:
607-MS4800A-14-1080-10X-10R
Package:
Datasheet:
Step5Bar-code shipping tag
MS4800A-14-1080-10X-10R
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 7.0m
  • Protective Height
    1080mm
  • Number of Beams
    108
  • Beam Pitch
    10mm