  • MS4800A-40-0480-10X-10R-RM2AP-P
advertisement
Manufacturer No:
HK JDW NO:
607-MS4800A-40-0480-10X-10R-RM2AP-P
Step5Bar-code shipping tag
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Series
    MS4800
  • Feature
    Blanking
  • Protections
    Arm/Foot
  • Detection Capability
    40mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    480mm
  • Number of Beams
    16
  • Beam Pitch
    30mm