  • MSMBJ130CA
MSMBJ130CA
advertisement
Manufacturer No:
MSMBJ130CA
HK JDW NO:
523-MSMBJ130CA
Datasheet:
MSMBJ130CA
Step5Bar-code shipping tag
MSMBJ130CA
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • JESD-609 Code
    e0
  • Terminal Finish
    TIN LEAD
    J BEND
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    235
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    20
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    144V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Max Reverse Leakage Current
    1μA
  • Clamping Voltage
    209V
  • Peak Pulse Current
    2.9A
  • Reverse Standoff Voltage
    130V
  • Peak Pulse Power
    600W
  • Test Current
    1mA