  • MSMCJ58A/TR
MSMCJ58A/TR
advertisement
Manufacturer No:
MSMCJ58A/TR
HK JDW NO:
523-MSMCJ58A/TR
Datasheet:
MSMCJ58A/TR
Step5Bar-code shipping tag
MSMCJ58A/TR
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
    SMCJ (DO-214AB)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    64.4V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    16A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    93.6V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    58V