  • MSMLJ20CA/TR
MSMLJ20CA/TR
advertisement
Manufacturer No:
MSMLJ20CA/TR
HK JDW NO:
523-MSMLJ20CA/TR
Datasheet:
MSMLJ20CA/TR
Step5Bar-code shipping tag
MSMLJ20CA/TR
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
    SMLJ (DO-214AB)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    22.2V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    92.6A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    32.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    20V