  • MSMLJ24CAE3/TR
MSMLJ24CAE3/TR
advertisement
Manufacturer No:
MSMLJ24CAE3/TR
HK JDW NO:
523-MSMLJ24CAE3/TR
Datasheet:
MSMLJ24CAE3/TR
Step5Bar-code shipping tag
MSMLJ24CAE3/TR
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
    SMLJ (DO-214AB)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    77.2A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    38.9V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    24V