  • MSMLJ28CAE3/TR
MSMLJ28CAE3/TR
advertisement
Manufacturer No:
MSMLJ28CAE3/TR
HK JDW NO:
523-MSMLJ28CAE3/TR
Datasheet:
MSMLJ28CAE3/TR
Step5Bar-code shipping tag
MSMLJ28CAE3/TR
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    31.1V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    66A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    45.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    28V