  • MSMLJ70CAE3/TR
MSMLJ70CAE3/TR
advertisement
Manufacturer No:
MSMLJ70CAE3/TR
HK JDW NO:
523-MSMLJ70CAE3/TR
Datasheet:
MSMLJ70CAE3/TR
Step5Bar-code shipping tag
MSMLJ70CAE3/TR
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
    SMLJ (DO-214AB)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    77.8V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    26.6A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    113V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    70V