  • MSP08A01-68K0GDA
MSP08A01-68K0GDA
advertisement
Manufacturer No:
MSP08A01-68K0GDA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MSP08A01-68K0GDA
Package:
SIP
Datasheet:
Description:
68kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MSP08A01-68K0GDA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    8
  • Packaging
    Bulk
  • Number of Terminations
    8
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    68kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W