  • MSP1B10000JT25E3
MSP1B10000JT25E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP1B10000JT25E3
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-MSP1B10000JT25E3
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Wirewound, 1kOhm, 5%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MSP1B10000JT25E3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    J-Lead
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    1W
  • Depth
    3.8mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    6.9mm