  • MSP1B100R0FR10E3
MSP1B100R0FR10E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP1B100R0FR10E3
HK JDW NO:
875-MSP1B100R0FR10E3
Datasheet:
MSP1B100R0FR10E3
Description:
Wirewound, 100Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP1B100R0FR10E3
    Select All
  • Length
    6.9mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    35 Weeks
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    1%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    J-Lead
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Depth
    3.8mm