  • MSP2BR5000FR10E3
MSP2BR5000FR10E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP2BR5000FR10E3
HK JDW NO:
875-MSP2BR5000FR10E3
Description:
Wirewound, 500mOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP2BR5000FR10E3
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    500mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W