  • MSS5121-104MLC
MSS5121-104MLC
advertisement
Manufacturer No:
MSS5121-104MLC
HK JDW NO:
3194-MSS5121-104MLC
Package:
100
Step5Bar-code shipping tag
MSS5121-104MLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 22 hours ago)
  • Package / Case
    100
  • Tolerance
    20%
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
    1
  • Construction
    Rectangular
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    100 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    440mA
  • Frequency - Self Resonant
    13.5MHz
  • Case/Size Code
    2020
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.4Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    100 µH
  • Height
    2.2mm
  • Length
    5.1mm
  • Width
    5.1mm