  • MSS6122-472MLB
MSS6122-472MLB
advertisement
Manufacturer No:
MSS6122-472MLB
HK JDW NO:
3194-MSS6122-472MLB
Step5Bar-code shipping tag
MSS6122-472MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 4 hours ago)
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
    1
  • Construction
    Rectangular
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    4.7 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    2.3A
  • Frequency - Self Resonant
    65MHz
  • Case/Size Code
    2424
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    65mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    4.7 µH
  • Height
    2.2mm
  • Length
    6.1mm
  • Width
    6.1mm