  • MSS7341T-224MLD
MSS7341T-224MLD
advertisement
Manufacturer No:
MSS7341T-224MLD
HK JDW NO:
3194-MSS7341T-224MLD
Quantity:
In Stock : 1401
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MSS7341T-224MLD
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 11 hours ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 13 Inch
  • Inductance
    220 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    780mA
  • Frequency - Self Resonant
    5MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    710mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    220 µH
  • Height
    4.1mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    7.3mm