  • MTR-H6-B18-GB
MTR-H6-B18-GB
advertisement
Manufacturer No:
MTR-H6-B18-GB
Manufacturer:
Multi-Tech Systems Inc.
HK JDW NO:
537-MTR-H6-B18-GB
Package:
Datasheet:
MTR-H6-B18-GB
Description:
ROUTER NO CELL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MTR-H6-B18-GB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Published
    2014
  • Series
    MultiConnect® rCell
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Frequency
    850MHz 900MHz 1.8GHz 1.9GHz 2.1GHz