  • MVTD36BF072M017A00
MVTD36BF072M017A00
advertisement
Manufacturer No:
MVTD36BF072M017A00
HK JDW NO:
834-MVTD36BF072M017A00
Description:
EVAL BRD FOR MVTM36BF072M017A00
Step5Bar-code shipping tag
MVTD36BF072M017A00
  • Voltage - Input
    26V~50V
  • Current - Output
    17A
  • Voltage - Output
    7.2V
  • Frequency - Switching
    1.55MHz