  • MWA030015B-10A
MWA030015B-10A
advertisement
Manufacturer No:
MWA030015B-10A
Manufacturer:
Inventus Power
HK JDW NO:
366-MWA030015B-10A
Package:
Datasheet:
MWA030015B-10A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MWA030015B-10A
  • Operating Temperature
    0°C~60°C
  • Series
    MWA030 (30W)
  • Size / Dimension
    3.53Lx1.92W x 0.99 H 89.7mmx48.8mmx25.1mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    Medical
  • Power (Watts)
    30W
  • Approval Agency
    CE, cTUVus
  • Efficiency
    Level V
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    2A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    15V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    48 1.22m
  • Input Connector
    IEC 320-C8
  • No Load Power Consumption
    300mW Max