  • MWA220015A-13A
MWA220015A-13A
advertisement
Manufacturer No:
MWA220015A-13A
Manufacturer:
Inventus Power
HK JDW NO:
366-MWA220015A-13A
Package:
Datasheet:
MWA220015A-13A
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 219W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MWA220015A-13A
  • Operating Temperature
    0°C~60°C
  • Series
    MWA220 (220W)
  • Size / Dimension
    8.20Lx2.90W x 1.60 H 208.3mmx73.7mmx40.6mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    Medical
  • Power (Watts)
    219W
  • Approval Agency
    CE, cTUVus
  • Efficiency
    Level V
  • Current - Output (Max)
    14.6A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    15V
  • Form
    Desktop (Class I)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    48 1.22m
  • Input Connector
    IEC 320-C14
  • Output Connector
    DIN, 6 Pin
  • No Load Power Consumption
    500mW Max