  • MWLP350-1302-EX
MWLP350-1302-EX
advertisement
Manufacturer No:
MWLP350-1302-EX
HK JDW NO:
266-MWLP350-1302-EX
Package:
Datasheet:
MWLP350-1302-EX
Description:
Quantity:
In Stock : 4999
Step5Bar-code shipping tag
MWLP350-1302-EX
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C With Derating
  • Series
    MWLP350 (350W)
  • Size / Dimension
    5.00Lx3.00W x 1.00 H 127.0mmx76.2mmx25.4mm
  • Feature
    Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
  • Type
    Open Frame
  • Power (Watts)
    180W 270W Forced Air
  • Approval Agency
    CB, CE, cUL, NEMKO, UL
  • Efficiency
    92%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Current - Output (Max)
    12A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC 390VDC