  • MXHP32XX2000
MXHP32XX2000
advertisement
Manufacturer No:
MXHP32XX2000
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-MXHP32XX2000
Package:
Datasheet:
MXHP32XX2000
Description:
RF Cable Assemblies Cable Connector
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MXHP32XX2000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Cable
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    White
  • Gender
    Male to Cable
  • Style
    HSC to Cable
  • Cable Type
    0.40mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • 1st Connector
    HSC Jack, Male Pin, Right Angle
  • 2nd Connector
    Cable (Round)
  • Length
    7.874 200.00mm